Historie

Firma AMPO s.r.o. vstoupila na český a slovenský trh v roce 1994 se záměrem obsáhnout určitý segment trhu širokou škálou subdodávek pro stavbu strojů a zařízení, případně dodávky náhradních dílů.

Rozvoj společnosti znamenal rozšiřování nabízených produktů a k převodovkám se začaly řadit další komponenty a strojní součásti, které umožňovaly konstruktérům sestavovat celé funkční uzly, části strojů nebo dopravní systémy.

Deset let existence firmy AMPO znamenal bouřlivý rozvoj od prvních pronajatých prostor pro obchod a skladování přes první vlastní halu a administrativní budovu, která byla uvedena do provozu v r. 2000 až po dnešní nejnovější obchodně-administrativní areál, vybudovaný na zelené louce v r. 2004

V roce 2010 došlo k dalšímu rozvoji společnosti,byla zahájena distribuce lineárního vedení značky PMI. Proto bylo potřeba vytvorřit vyhovující prostředí pro zpracování těchto lineárních systémů. V dnešní době zabírá naše PMI řezací centrum skoro 1/4 celkových skladovacích prostor. Více informací zde, nebo v sekci PMI řezací centrum.

Soubor nabízených komponentů firmou AMPO je jistě jednoznačnou výhodou při výběru subdodávek pro konstruktéra, ale i zásobáře - nákupčího podniku, pokud může širokou škálu jím zabezpečovaných položek nakoupit u jednoho dodavatele. Taková nabídka je vhodná nejen pro výrobce různých výrobních zařízení, obráběcích strojů, ale i pro uživatele výrobních linek dovezených ze zahraničí, které jsou již těmito komponenty osazeny.

Naše společnost disponuje Více jak 2.000 čtverečními metry skladovacích prostor; s více jak 12.000 skladových položek aktuálně na skladě; denní příjem zásilek zboží zaručuje velice flexibilní servis našim dynamickým zákazníkům. Denní vyřizování objednávek, zasílání desítek zásilek - plynulý tok zboží za účelem nejkratších dodacích termínů zákazníkům.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací