Průmyslové použití

 

 

Nápojový průmysl

Do tohoto průmyslového odvětví dodáváme dopravní pásy, komponenty pro stavbu dopravních cest z portfolia firmy System Plast  a v neposlední řadě i pohony italského výrobce Bonfiglioli  pro rozhýbání celé linky. Jedná se poměrně o náročný provoz operující v nepřetržitém provozu a zpravidla ve vysokých rychlostech. Vyjímkou nejsou ani vynášecí dopravníky pro transfer produktů z patra do patra.

 

Balící stroje a balírny

Balící stroje jsou povětšinou vybaveny jemnou mechanikou, která dokáže precizně zabalit produkty různých rozměrů a charakteristik. Komponenty jsou v nepřetržitém provozu a podléhájí zátěži a nepříznivým vlivům okolního prostředí (agresivní krystalky cukru, teplota). Proto je kladen důraz na kvalitní provedení a užité materiály. Do tohoto odvětví dodáváme drobné komponenty strojů, pohony, pneumatické součásti, opláštění a bezpečnostní kryty, ale i dopravní cesty.

 

Všeobecné strojírenství

Dodávky komponent z portfolia firmy AMPO  jsou směřovány do všech odvětví strojírenského průmyslu. V lehkém průmyslu jsou uplatňovány převodovky MiniMotor, pneumatické prvky WAIRCOM, ovládací prvky BOTECO. V oblasti obráběcích strojů jsme schopni dodávat výrobcům  obsáhlý soubor  komponent, zahrnující pohony a frekvenční měniče Bonfiglioli, lineární vedení PMI, pneumatické prvky,  kabelové nosiče  Longo a Brevetti Stendalto. Naše produkty směřují i do těžkého průmyslu a elektrárenství. Těžké pohony Bonfiglioli TRASMITAL  jsou aplikovány v tepelných i větrných  elektrárnách. 

 

Stavební průmysl

Převodovky TRASMITAL Bonfiglioli  dodáváme do stavebních strojů, především pak  již druhé desetiletí  do silničních válců původní značky Stavostroj,  v poslední době jednomu z největších světových výrobců  silničních technologií, firmě AMMANN.

 
Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací