Engineering

 

Návrhy pohonů

Rodina produktů Bonfiglioli je velmi rozsáhlá, od široké nabídky pohonů včetně mnohých variant (pohony s brzdou, s ručním odbržděním, termokontaktem či do výbušného prostředí Ex) až po rozmanitou nabídku převodovek. Je velmi důležité pro budoucí funkčnost a bezproblémový chod aby již v začátku byla sestava správně navrhnuta. Poskytneme Vám plný servis k tomu Vám nabídneme naše letité zkušenosti při výběru správné sestavy motoru, převodovky popřípadě frekvenčního měniče. Nezáleží na tom zda se jedná o jednu převodovku s motorem či ucelený pohonný systém, vždy je potřeba získat potřebné informace o aplikaci  a Vašich požadavcích.


Pneumatické okruhy

V oblasti pneumatiky Vám můžeme nabídnout bohaté zkušenosti s pneumatickými komponenty WAIRCOM a pomoci Vám při určení správného komponentu či s návrhem kompletního pneumatického okruhu. Neváhete se na nás obrátit se svým projektem.


Dopravníkové systémy

Již dlouhou dobu pracujeme s nejlepšími výrobci dopravníků v ČR. To nám dalo know-how ohledně návrhu dopravních cest, výběru správného pohonu a příslušenství. Zároveň z historie realizací víme jaké úskalí na Vás může čekat. Opíráme se o dlouholeté zkušenosti našeho dodavatele EMERSON-System Plast, který má rozsáhlé materiálové, technologické a výrobní možnosti. Proto Vám rádi poradíme s návrhem dopravních cest.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací