PMI · Lineární vedení

Kuličkové vedení SME

Série LSA

Lineární vedení s kuličkovým řetězem, SME série, vybavené patentovanou konstrukcí kuličkového řetězu, umožňuje hladký pohyb a stabilitu a hodí se zvláště pro aplikace, kde se vyžaduje vysoká rychlost a vysoká přesnost.

Kuličkové vedení SME EB-LEB

Detaily produktu

Tabulka Link
Modely ke stažení (CAD) Link
SME SA-LSA

Optimalizovaná konstrukce směrové zátěže

  • Na základě rozboru strukturovaného napětí, SME série, má čtyři tratě kuliček konstruované do kruhového kontaktního úhlu 45° a tvar řezu pro vysokou tuhost. Kromě toho, že lze nést těžší zátěž v radiálním, reverzně radiálním a bočních směrech, dosažením dostatečného předpětí je možné zvýšit tuhost, což znamená, že vedení je vhodné pro jakýkoliv druh instalace.

Konstrukce kuličkového řetězu / hladký pohyb

  • Tuhá a hladká konstrukce oběhového systému s příslušenstvím ze zesíleného syntetického kaučuku a součinnost s kuličkovým řetězem zabraňuje tření mezi kuličkami a umožňuje větší stabilitu kuliček během jejich průchodu oblastí zatížení. Kromě toho, kuličkový řetěz udržuje pohyb kuliček v přímce a značně zlepšuje hladkost pohybu.

Schopnost automatického zarovnání

  • Automatické nastavení probíhá spontánně díky konstrukci kruhového oblouku drážky face-face (DF). Proto může být instalační chyba kompenzována i při předpětí, z čehož plyne přesnost a hladký lineární pohyb.

Nízká hlučnost / dobrá účinnost mazání

  • Konstrukce kuličkového řetězu zabraňuje tření mezi kuličkami, snižuje provozní hluk a dokáže efektivně zadržovat mazivo mezi kuličkami a kuličkovým řetězem. Navíc, zlepšuje hladkost pohybu, prodlužuje životnost celého zařízení, dosahuje vysoké přesnosti, vysoké spolehlivosti a stability.

Web výrobce


Poraďte se s našim obchodně technickým zástupcem