O nás

O nás

Čtvrt století dodáváme strojní komponenty na český a slovenský trh

Rozsáhlá klientela, kterou si za toto období firma vytvořila oceňuje především širokou paletu produktů, dodávaných předními světovými výrobci, které je možné nakoupit pod jednou střechou. Cílem společnosti je, aby byla vždy dostatečně rychlá a flexibilní v dodávkách zákazníkům. To je možné zaručit pouze dostatečnými skladovými zásobami, pohotovou montáží a rychlou expedicí. Tento cíl plníme a snažíme se ho neustále vylepšovat.

30 zaměstnanců


900 zakázek měsíčně


2 000 m2 skladovací plochy


150 tis. položek skladem

Dáváme věci do pohybu
od roku 1994

Vstoupili jsme na český a slovenský trh v roce 1994. Chtěli jsme obsáhnout určitý segment trhu širokou škálou subdodávek pro stavbu strojů a zařízení. Povedlo se a již v roce 2004 jsme postavili na zelené louce nové zázemí společnosti vč. rozsáhlého skladu a montážního centra.


Rozvoj díky lineárnímu vedení

Od roku 2009 jsme zaznamenali další výrazný rozvoj díky distribuci lineárního vedení značky PMI. Vytvořili jsme montážní centrum pro zpracování lineárních systémů. Od té doby jsme navázali spolupráci s řadou předních světových výrobců. Odebíráme od nich komponenty pro stavbu strojů a zařízení, následně kompletujeme celé pohonné sestavy, které pak u našich zákazníků dávají věci do pohybu.


Budoucnost

Naši budoucnost spatřujeme v dovednostech a kompetenci našich kolegů. V poslední pětiletce jsme také investovali velkou část volných prostředků do technologického rozvoje našich montážních center lineárního vedení a převodovek.

Certifikace

Rozsáhlý sklad

Kontaktujte obchodníka

Jsme připraveni s Vámi probrat detaily Vaší poptávky. Naši obchodně techničtí zástupci jsou pravidelně školení a jsou připraveni Vás navštívit osobně.