Boteco

Specialista v konstrukci a výrobě manévrovacích rukojetí a mechanických součástí. Více než 400 různých kategorií výrobků pro celkem více než 15 000 různých výrobků.

Pevné a polohovací páčky


Boteco | Série A

Série A

Plastové a kovové upínací rukojeti a páky se závitovou, nebo hladkou vnitřní vložkou a nebo vnějším čepem se závitem.

Katalog PDF
Série A Link

Madla


Boteco | Série B

Série B

Madla nabízejí výbornou přilnavost pro maximální komfort použití. V kombinaci s výběrem vysoce odolných materiálů a širokou paletou typů produktů nejvyšší kvality je konkurenceschopnou volbou pro perfektní řešení vaší sestavy.

Katalog PDF
Série B Link

Pevná ruční kola


Boteco | Série B

Série C

Řada pevných ručních kol je navržena a vyrobena tak, aby byla robustní a odolná pro náročné aplikace a byla schopna nahradit kovová ruční kola. Sortiment zahrnuje ovládací ruční kola bez rukojetí, s otočnými rukojeťmi, nebo s otočnými sklopnými rukojeťmi.

Katalog PDF
Série C Link

Ovládací ruční kola


Boteco | Série D

Série D

Plastová a kovová paprsková ruční kola a tříramenná ruční kola, která zajišťují vysokou úroveň spolehlivosti. Pro tyto produkty můžeme nabídnout přizpůsobené otvory a dodatečné přepracování, jako jsou boční otvory a otvory pro kolíky.

Katalog PDF
Série D Link

Pevné a sklápěcí kliky


Boteco | Série E

Série E

Kliky s otočnými nebo skládacími rukojeťmi,nebo s otvory se závity či hladkými otvory. Nejvyšší kvalita zpracovaní z vysoce kvalitních materiálů. Většinu modelů lze snadno upravit přidáním barevného víčka nebo loga či slova s potiskem na podložce.

Katalog PDF
Série E Link

Hvězdicová ruční kolečka


Boteco | Série F

Série F

Aby se zabránilo nahromadění nečistot, nemají tyto ruční kolečka žádné prohlubně nebo otvory. Snadno se čistí, jsou vhodné pro lékařský a potravinářský průmysl. Díky své pevnosti jsou také ideálním řešením pro vyšší utahovací sílu.

Katalog PDF
Série F Link

Ruční kolečka plná


Boteco | Série G

Série G

Řada čtyřlaločných ručních koleček a variant G730 je klíčovou řadou, která charakterizuje naši škálu výrobků již od 80. let. Tento výrobek se stal jedním z nejprodávanějších a nejoblíbenějších, protože i geometrii ručního kola lze přizpůsobit.

Katalog PDF
Série G Link

Ruční kolečka drážkovaná


Boteco | Série H

Série H

Kolečka umožňují uživatelům vyvinout určitou utahovací sílu, přestože jsou malá a často se používají v těsných prostorech. Nabízí různá řešení jak z hlediska rozměrů, tak z hlediska velikosti ozubených kolíků a vložek se závitovým otvorem.

Katalog PDF
Série H Link

Kulové úchytky


Boteco | Série I

Série I

Klasické rukojeti používané v mnoha aplikacích: kuličkové knoflíky, krátké knoflíky a řadicí páky. K dispozici je se závitovými otvory v plastu nebo s rychlým push-fitem. Otvory, závitové čepy a vložky lze přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Katalog PDF
Série I Link

Upínky a západky


Boteco | Série J

Série J

Různé upínkové systémy: 1/4 uzávěry, držáky a přepínací západky. Podrobné informace o specifikacích jednotlivých výrobků naleznete v technickém listu.

Katalog PDF
Série J Link

Ovládací kola s ukazatelem


Boteco | Série K

Série K

Komponenty s indikátorem byly vyvinuty ve spolupráci mezi společností Boteco a SIKO, německým lídrem ve výrobě indikátorů polohy v gravitaci a měřicích systémů. Spojení výrobků obou společností vyústilo v rozsáhlý sortiment.

Katalog PDF
Série K Link

Křídlové rukojeti


Boteco | Série L

Série L

Široká škála křídlových matic a rukojetí T, pro které může Boteco nabídnout rozsáhlou a efektivní zakázkovou službu pro rozměry a materiály. 

Katalog PDF
Série L Link

Zúžené otočné rukojeti


Boteco | Série M

Série M

Historická skupina, která obsahuje všechny otočné rukojeti a rukojeti. Základní rukojeti se závitovou vnitřní vložkou a nebo vnějším čepem se závitem.

Katalog PDF
Série M Link

Ovládací knoflíky


Boteco | Série N

Série N

Skupina výrobků pro přemísťování a seřizování řídicí osy různých typů strojů: od dřevozpracujících strojů až po balicí stroje. Plastové a kovové výrobky, často s klouby  pro dobrý úchop.

Katalog PDF
Série N Link

Panty


Boteco | Série O

Série O

Panty jsou dostupné v plastu a kovu. Všechny navrženy tak, aby byly robustní a funkční. 

Katalog PDF
Série O Link

Montážní nohy


Boteco | Série P

Série P

Jedna z nejrozsáhlejších sekcí: montážní patky. Zde najdete širokou škálu antivibračních, kloubových a pevných patek, v plastu a kovu. Kromě standardního sortimentu lze i přizpůsobit: speciální délky, průměry, materiály a provedení lze vyrobit v rozumném minimální množství.

Katalog PDF
Série P Link

Podložky


Boteco | Série Q

Série Q

Malá část věnovaná plastovým podložkám Boteco. Prvky s velkým průměrem a malou tloušťkou, ideální pro použití jako blokovací systém nebo pro provoz ve velmi těsných prostorech.

Katalog PDF
Série Q Link

Doplňky pro obráběcí stroje


Boteco | Série R

Série R

Příslušenství pro některá specifická odvětví, jako jsou malé obráběcí stroje a dřevozpracující stroje. Podrobné informace o specifikacích jednotlivých výrobků naleznete v technickém listu.

Katalog PDF
Série R Link

Příslušenství pro svařování 


Boteco | Série S

Série S

Rodina příslušenství pro svářečský průmysl. Rychlé konektory pro kabely a pochodně, navijáky pro svářeče MIG, kabelové svorky a izolační podložky. 

Katalog PDF
Série S Link

Doplňky stroje /magnety


Boteco | Série T

Série T

Rodina strojních doplňků v neustálém rozmachu. Najdete zde magnety, svorky, kryty otvorů, pilové chrániče.

Katalog PDF
Série T Link

Ocelová série


Boteco | Série W

Série W

Tato kategorie patří do skupiny METALLINE®, tedy výrobků vyrobených z kovu, jako jsou pevné kovové páky, hliníková řídicí kola, ocelové knoflíky, ovládací knoflíky, podložky a další.

Katalog PDF
Série W Link

 Kuličkové zajišťovací prvky


Boteco | Série WP

Série WP

Podskupina rodiny METALLINE® určená pro kuličkové pružiny Boteco: zařízení pro polohování nebo zamykání zařízení nebo částí strojů. Na rozdíl od zařízení řady W-S jsou tyto pružinové polohovače automatické a nelze je ovládat ručně.

Katalog PDF
Série WP Link

Zajišťovací prvky


Boteco | Série WS

Série WS

Podskupina rodiny METALLINE® sdružuje všechny kovové polohovače Boteco. Snadno zdvihatelný kolík a jeho návrat pomocí pružiny usnadňuje a urychluje opakované zastavování a blokování.

Katalog PDF
Série WS Link

DIN série


Boteco | Série Y

Série Y

Převážně kovové předměty s konstrukcí a provedením v souladu s německými normami DIN. Jsou to podložky, spojovací kroužkové matice, kovové ruční kolečka a palcové šrouby další.

Katalog PDF
Série Y Link

Poraďte se s našim obchodně technickým zástupcem