Minimotor

Značka Mini Motor se zrodila v roce 1974, kdy se výroba do té doby orientovala na elektromotory pro průmyslový sektor. Do kovu a elektřiny se zapojili další dvě přísady: elektronika a počítačová technika.

2D/3D konfigurátor 

Převodovky


Minimotor převodovky

Naše motory se rodí pro akci. Balení, plnění do lahví, stránkování, skládání do krabic a přepisování - to vyžaduje kompaktní design, přesné pohyby, správné rychlosti, snadné programování a odolnost. Motory se rychle učí: lze je flexibilně programovat a přizpůsobovat a navíc je možné ovládat (rychlost a výkon s extrémní přesností). Ve světě Průmyslu 4.0 je rychlost v učení klíčová, zejména v kombinaci se snadnou integrací. Nová řada DR poskytuje produkty typu vše v jednom: integrovaný pohon, který umožňuje ovládání rychlosti a točivého momentu, a integrovaný připojovací modul podporující nejběžnější průmyslové sběrnice: CanOpen, Modbus, Ethercat, Ethernet/IP, Profinet, Powerlink.

Katalog převodovky PDF

Servomotory


Minimotor servomotory

Bezkartáčová technologie znamená vysoký poměr výkonu k hmotnosti, vysokou rychlost a celkovou elektronickou kontrolu. To znamená vyšší účinnost a nižší náchylnost k mechanickému opotřebení; vysoký poměr točivého momentu k hmotnosti; spolehlivost, delší životnost a nižší hlučnost. Mezi našimi bezkartáčovými produkty je řada DBS špičkou ve světě automatizace a řízení pohybu. Bezkartáčové motory ve skutečnosti podporují 6 různých průmyslových sběrnic, mají integrovaný pohon a víceotáčkový absolutní kodér, který dokáže ukládat poslední polohovací koordináty až na 6 měsíců. Servomotor a převodové motory typu vše v jednom s dokonalou integrací všech komponent, optimalizovaným designem, vynikajícím výkonem a pokročilým připojením. Stručně řečeno, produkty idealní pro scénáře In-dustry 4.0.

Katalog servomotory PDF

Převodovky extrém


Minimotor Extrem

Firma Minimotor vznikla před více než 50 lety. Od té doby se snaží rozvíjet některé klíčové myšlenky v inovacích, zlepšování a dokonalosti. Vždy věřila v dosahování dokonalosti výrobků prostřednictvím špičkových výrobních systémů. Kvalita není kus papíru, je to vášeň, která nás pohání. To je důvod, proč jsou naše certifikace skutečnými zárukami odbornosti. Veškerá naše produkce splňuje požadavky na kvalitu ISO 9001:2015. Sortiment také získal značku cCSAus pro kanadské i americké trhy. Výrobní řešení a komponenty dosáhly následujícího mezinárodního stupně ochrany: IP65, IP67 a díky nové řadě nerezových ocelí IP69K.

Katalog převodovky etrémní podmínky PDF

Poraďte se s našim obchodně technickým zástupcem