Pohonné systémy

Jedním z našich hlavních partnerů je italský výrobce BONFIGLIOLI, patřící mezi největší světové výrobce pohonů. Produktové složení je zaměřeno na komplexní řešení, inovativní technologie a neustálé kontinuální řešení požadavků všech průmyslových procesů.


Bonfiglioli s více než 60 lety zkušeností a týmem více než 3 700 odborníků po celém světě navrhuje, vyrábí a distribuuje celou řadu převodových motorů, pohonných systémů, planetových převodovek a měničů pro průmyslovou automatizaci, mobilní stroje a obnovitelné zdroje energie.


Servomech

Navrhuje a vyrábí širokou škálu lineárních pohonných jednotek, šroubových zvedáků, kuličkových šroubů a matic. Od surovin až po vysoce kvalitní hotové výrobky se Servomech stará o proces, přičemž využívá nejmodernějších CNC strojů.


Minimotor
Minimotor

Značka Mini Motor se zrodila v roce 1974, kdy se produkce do té doby definitivně orientovala na elektromotory pro průmyslový sektor. Do kovu a elektřiny se zapojili další dvě přísady: elektronika a počítačová technika.


MGM
MGM

Přední rodinná společnost ve výrobě brzdových motorů od roku 1950. Komplexní řada produktů MGM nabízí nekompromisní kvalitu produktů vyvinutých a vyrobených ve vlastních závodech.


MGM
Italvibras

Italvibras je italská společnost s desítkami let zkušeností v oblasti elektrických vibrátorů. Pokračující růst a vývoj vedl k expanzi Italvibrasu, společnost má v současné době pobočky ve Francii, Německu, Španělsku a USA.


Poraďte se s našim obchodně technickým zástupcem